Termo ochrany

Co jsou vlastně termo ochrany?

Termo ochrany řeší otázku, jak ochránit dům proti vlhkosti, jak dům zateplit i jak nejlépe zvládnout ekonomicky náročný provoz domu a snížit účty za vytápění.

Náš dvousložkový produkt Impaguard 340 řeší nejen povrchovou absorpci vody, ale i problémy s vlhkostí uvnitř stěn, čímž snižuje absorpci vody nejméně o 80%. První složka má schopnost proniknout do materiálu stěny, což je důležité pro ochranu proti vlhkosti zevnitř. Tím se vytváří ochranná bariéra uvnitř stěny, která brání pronikání vody dovnitř. Druhá složka vytváří ochrannou vrstvu na povrchu stěny, která brání vstupu vlhkosti z venkovního prostředí, jako jsou déšť nebo vlhkost vzduchu, i přesto, že jde o permanentně paropropustný produkt. Společné propojení obou složek umožňuje vytvořit komplexní ochranu stěn proti vlhkosti z obou směrů - zevnitř i zvenčí.

Vzrůstá tak schopnost naakumulovat teplo a dochází až k 40% snížení energetického zatížení. V létě tato ochranná vrstva zabraňuje přehřátí domu a v zimě zabraňuje úniku tepla z interiéru do exteriéru. V letních měsících snižuje náklady na klimatizaci, v chladných měsících dochází k velkým úsporám za vytápění. Dům je tedy ochráněn před promáčením, tepelně izolační vlastnosti stěny se udržují na vysoké úrovni a prodlužuje se životnost stavby. Bonusem je, že poskytuje navíc ochranu proti graffiti, tagům, znečištění, biofilmu, oleji, vodě a UV záření. Produkt Impaguard 340 tak poskytuje kompletní ochranu vašemu domu.

foto1 (2)

Výhody termo ochrany Impaguard 340:

Snižuje absorpci vody nejméně o 80%

Výrazná energetická úspora na vytápění a klimatizaci až 40%

Samočistící schopnost - snadná údržba, omyvatelnost

Zamezuje tvorbě plísní, zelených řas, mechů a lišejníků

Ochrana před vodou, oleji, znečištěním, graffiti a tagy

Ochrana před UV zářením - zabraňuje blednutí barev

Vydrží až 10 odstranění graffiti pouze tlakovou vodou

Pigmentovatelný do barvy fasády

Snadná aplikace

Vysoce ekologický produkt

Prodlužuje životnost stavby

V číslech:  Dochází ke snížení až 2% vlhkosti, tzn. až k 20% snížení energetického zatížení. Hydrofobní impregnace povrchu snižuje absorpci vody nejméně o 80 %, čímž udržuje tepelně izolační vlastnosti stěny na trvale vysoké úrovni. Ve spojení snížení stávající vlhkosti první složky a trvale vodě odolné termo ochraně druhé složky je celkové snížení až 4% vlhkosti v povrchu, což znamená až 40% snížení energetického zatížení.

Životnost ochranného filmu je až 10 let, vydrží až 10 odstranění graffiti tlakovou vodou. Jedná se o ekologický, 100% odbouratelný produkt.

2 položek celkem

Cena

39757950
139757950

Značky

Položek k zobrazení: 2
IG 340 - Permanentní termo ochrana a antigraffiti nátěr minerálních povrchů
Novinka
od 9 619,50 Kč včetně DPH
od 7 950 Kč

IG 340 A/B je vyvinut jako dvousložková tepelná ochrana povrchu, poskytující zároveň ochranu proti graffiti, tagům, znečištění, biofilmu, oleji, vodě, posypovým solím a UV...

Kód: 454/SET
IG 342 - Permanentní termo ochrana a antigraffiti nátěr pevných povrchů
Novinka
od 4 809,75 Kč včetně DPH
od 3 975 Kč

IG 342 je vyvinut jako jednosložková tepelná ochrana povrchu, poskytující zároveň ochranu proti graffiti, tagům, znečištění, biofilmu, oleji, vodě, posypovým solím a UV záření....

Kód: 457/5 L