Jak odstranit graffiti z fasády Vašeho domu?

Bohužel problém se sprejery je stále obvyklejší především ve městech. Firmy, které graffiti odstraňují, jsou spolehlivé, avšak jejich práce je obvykle také finančně značně náročná. Stále více lidí si tak rádo pomáhá svépomocí především v případě menších graffiti. 

Na rychlé čištění taggů/graffiti skvěle poslouží produkt IG 111. Je dostupný i v malém balení o objemu 1 l již za 405 Kč. Na citlivé povrchy poslouží IG 123. Z hlediska snadnosti aplikace je také velmi oblíbený gel IG 113

1

Detailní postup odstranění graffiti:

 ! Produkty jsou připraveny k použitíPřed použitím JE ALE NUTNÉ SI VŽDY UDĚLAT TEST. !

Doporučené nanášení: válečkem, štětcem s přírodními vlákny, hadříkem. 

  1. Naneste přípravek krouživým způsobem na graffiti nebo tag. Vyčkejte tak dlouho, až se graffiti naruší a rozpustí, poté jej setřete jemným hadříkem, případně opláchněte vodou. Opakujte tento postup, aby jste důkladně a zcela odstranili stopy barev, rozpuštěných první operací.
  2. Nakonec utřete měkkým hadříkem do sucha.
  3. Hotovo!

2 

Zeď doporučujeme ochránit před graffiti pomocí našich ochran. Jak jednoduše lze odstranit graffiti v případě naneseného ochranného nátěru se můžete podívat na videu našeho partnera - aplikační firmy Nano Fusion - zde

Kromě plnění funkce ochrany před graffiti také ochrany zajišťují snížení přilnavosti lepidel u plakátů a letáků, chrání povrch před znečištěním, nadměrnou vlhkostí a zabraňují ve většině případů šíření mechu, řas a plísní. Více se dozvíte u jednotlivých produktů v kategorii Antigraffiti ochrany.

Upozornění: Pokud čistíte graffiti již na povrchu ošetřeném ochranou, je potřeba pro zaručení spolehlivé ochrany vrstvu ochrany znovu nanést. Při odstranění graffiti může dojít ke smazání jedné vrstvy ochranného nátěru.