Protiskluzová ochrana

Jak zabránit uklouznutí na dlaždicích, vinylových, plovoucích, PVC podlahách, linech, WPC površích, ale např. i venkovní dlažbě, schodištích a chodnících?

Mezi nejvyhledávanější druhy podlahových krytin patří dlažba a to jak do interiéru, tak do exteriéru. Bohužel je ale náchylná k uklouznutí, zejména pokud má hladký povrch a je mokrá. Naštěstí jde ale riziku uklouznutí na dlažbě zabránit velmi snadno a na dlouhou dobu. Naše preventivní protiskluzová ochrana Impaguard 992, s atesty TZUS, je určena na kluzké plochy, jako jsou dlaždice, kamenina, žula, keramika, glazura, barvy, kde vytvoří na povrchu odolnou protiskluzovou vrstvu. Funguje na bázi vysoce odolného protiskluzového polymeru a podtlaku při došlapu. Aplikace je velmi jednoduchá a zabere minimum času. Vrstva je okem neviditelná, nemění tedy vzhled povrchu. Kromě toho, že vytvoří protiskluzový povrch, snižuje také přilnavost nečistot, zabraňuje usazování vodní rzi, minerálních a vápenatých usazenin a minimalizuje vznik plísní, řas, atd. Produkt zaručuje dlouhou odolnost této úpravy, takže na vybraném povrchu bude spolehlivě sloužit několik let. Kde je možno protiskluzovou ochranu využít? V interiéru, jako např. v kuchyních, koupelnách, sprchách, v domovech důchodců, v okolí bazénu, na veřejných prostranstvích, na chodnících, schodištích a všude tam, kde to klouže a hrozí riziko pádu a následného úrazu.

Pokud hledáte protiskluzovou úpravu na vinylovou, plovoucí, PVC, dřevěnou lakovanou podlahu, lino, WPC povrch či lino, zde doporučujeme protiskluzovou ochranu Impaguard 886. Nejenže chrání před uklouznutím, ale navíc povrch vyživuje a chrání proti následnému znečištění, otiskům bot, zašlapání a přilepení nečistot, usazování minerálních a vápenatých povlaků a vodní rzi.

2 položek celkem

Cena

398945
1398945

Značky

Položek k zobrazení: 2
Protiskluzová ochrana dlaždic a kamene - IG 992
od 1 143,45 Kč včetně DPH
od 945 Kč

IG 992 je vyvinut jako protiskluzová ochrana s klasifikací R10 IV. třídy odolnosti opotřebení a klasifikací >24°C kluzkých ploch jako jsou dlaždice, žula, kamenina, keramika,...

Kód: 231/1 L
Protiskluzová ochrana PVC a plovoucích podlah - IG 886
od 481,58 Kč včetně DPH
od 398 Kč

IG 886 je vyvinut jako filmotvorná polymerová nano ochrana a obnova nesavých vinylových, plovoucích, PVC podlah a lin. Používá se jak na nové, tak hlavně na staré povrchy, které...

Kód: 228/1 L