Naše výrobky v MHD Brno a Praha

Na začátku února 2020 jsme pro brněnské dopravní podniky aplikovali naše produkty s cílem omezit výskyt bakterií v hromadné dopravě. Tentýž proces dále čekal i MHD v Praze, kde jsme v březnu taktéž aplikovali naše výrobky se stejným cílem.

V únoru měl náš výrobek GCA Antiviri atest na účinnou ochranu po dobu 21 dní, od té doby jsme pokročili a nyní nabízíme výrobek s atestem 120 dní.

Tramvaje, autobusy i metro jsou místa, kde se kumuluje velko množství lidí na malém prostoru, tudíž je důležité dbát o bezpečnost přepravovaných osob i v tomto ohledu. 

Spolupráce byla vyhodnocena po čtyřměsíčním testování. 

Níže si můžete přečíst vyjádření od vedoucího Technického provozu dopravních prostředků z Dopravního podniku města Brna, a.s. Po 4 měsících ošetřený povrch vykazoval při kontrolních stěrech naprosto dezinfikovaný povrch jako při provádění denně opakovaných dezinfekcí povrchu. 

Celý dokument k nahlédnutí:

POTVRZENÍ ÚČINNOSTI ANTIVIRU - MHD Brno 

 

O spolupráci napsali v prvotních fázích spolupráce na několika webech:

https://www.idnes.cz/brno/zpravy/postrik-tramvaje-dpmb-havranek-bakterie-viry-kvasinky-testovani.A200204_105255_brno-zpravy_mls

https://tvbrno1.cz/zpravy/jihomoravsky/brno/858/dopravni-podnik-osetril-tramvaje-nastrikem

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení