SILAX PT912

Kód: 538/310
Neohodnoceno
199 Kč 240,79 Kč včetně DPH
Skladem
Varianta

SILAX PT 912 je speciální průmyslový NEUTRÁLNÍ silikon řady SILAX. Je to jednosložkové, neutrálně vytvrzující víceúčelové těsnění. Vlivem vlhkosti vytvrzuje do trvanlivého a stále pružného těsnění. Nestékavé, možno pracovat i ve svislé poloze.
Těsnění po vytvrzení je odolné povětrnostním vlivům, vlhkosti a olejům. Má vynikající odolnost proti stárnutí, srážení a popraskání. Zachovává si své vlastnosti ve velkém rozsahu provozní teploty. Těsnění se nedoporučuje pro aplikaci na porézních materiálech.

TYPICKÉ POUŽITÍ Je určen pro lepení a těsnění materiálů, které jsou vystaveny vysoké teplotě jako jsou např. plochá těsnění převodových skříní, olejových van, dělících rovin strojních dílů, kompresorů, utěsňování topidel a čerpadel. Lepení kovových, textilních a plastových částí výbav automobilových karosérií. Těsnění a zalévání tepelných elementů přístrojů, těsnění průmyslových pecí a dopravníkových pásů u průmyslových pecí, těsnění filtrů komínů. Těsnění, lepení, zalévání a ochranné povrstvení dílů, které jsou vystaveny vysokým teplotám. Lepení spojů kov-sklo. Těsnění jednoduchých spojů, spár na plechových komínech a kouřovodech.
Elektronika: Lepení, zalévání a těsnění elektrosoučástek, tištěných spojů, průchodek, spínačů a rozvaděčů. Použitelný při výrobě světel. Lepení kabelů, vodičů a jiných spojů.