Servis sprej - M8034 - Minerální penetrační kapalina s malým opotřebením a vynikající odolností pro styk s vlhkým prostředím

Kód: 517/0-5
Neohodnoceno
179 Kč 216,59 Kč včetně DPH
Skladem
Varianta

Penetrační olej se 6 funkcemi: MAŽE, UVOLŇUJE, VYTĚSŇUJE VODU, KONZERVUJE, ODSTRAŇUJE VRZÁNÍ A ČISTÍ

M 8034 je minerální penetrační kapalina s malým opotřebením a vynikající odolností pro styk s vlhkým prostředím. Jeho unikátní vlastnost jako penetrování do nepřístupných míst zvyšuje využití tohoto tlakově odolného oleje. Vyznačuje se dobrou penetrací, vysokou přilnavostí a dlouhotrvajícím účinkem.
Snáší velice dobře teplotní šoky ( – 30 až + 180°C). Vynikající antikorozní ochrana. Aditiva obsažená v oleji výrazně snižují mazací cykly a tím snižují náklady a zvyšují užitné vlastnosti přípravku.
Kompatibilní s “O” a “X” kroužky. Největší použití je tam, kde standardní přípravky nedostačují požadovanému namáhání (tlak, teplota, vlhké prostředí, otáčky, atd.).

M 8034 má zvýšenou odolnost na tlak a opotřebení. Zaručuje vrstvu s konstantní tloušťkou a sourodým vzhledem. Neobsahuje SILIKON.

M 8034 je hlavně určen pro aplikace ve strojírenském, elektrotechnickém a zemědělském průmyslu, kde se používá jako velmi přilnavé, vlhkosti odolné mazivo.

M 8034 je doporučen pro mazání v náročných provozech, ve vlhkých provozech, v kyselém prostředí a tam, kde se vyskytuje možnost kontaktu s vodou. Je slučitelný s většinou plastů, elastomerů a gum. M 8034 zaručuje 100% využití svých vlastností při teplotách –30°C až +180°C.