Servis sprej - M 8036 - Minerální penetrační kapalina s teflonem, nízkým opotřebením a vynikající odolností pro styk s vlhkým prostředím

Kód: 514/0-5
Neohodnoceno
199 Kč 240,79 Kč včetně DPH
Skladem
Varianta

Vysoce prolínavý olej s teflonovou kluznou složkou, která výrazně zvyšuje mazací vlastnosti. Maže zámky, táhla, lanka, bowdeny, řetězy, zahradní techniku, nářadí, panty, kola, zbraně, závity osy a všechny pohyblivé díly. Vytěsňuje vodu, uvolňuje rez, konzervuje a čistí.

M 8036 je minerální PENETRAČNÍ kapalina s teflonem, nízkým opotřebením a vynikající odolností pro styk s vlhkým prostředím. Jeho unikátní vlastnost zapenetrování do nepřístupných míst a vytěsnění vlhkosti a vody zvyšuje využití tohoto tlakově odolného maziva. Vyznačuje se dobrou penetrací a vysokou přilnavostí. Snáší velice dobře i teplotní šoky ( – 30 až + 160°C). Vynikající antikorozní ochrana. Teflon obsažený v mazivu výrazně snižuje mazací cykly a tím snižuje náklady a zvyšuje užitné vlastnosti přípravku. Kompatibilní s “O” a “X” kroužky. Největší použití je tam, kde standardní přípravky nedostačují vystaveným namáhání (tlak, teplota, vlhké prostředí, otáčky, atd.).

M 8036 má zvýšenou odolnost na tlak a opotřebení. Zaručuje vrstvu s konstantní tloušťkou a sourodým vzhledem. Neobsahuje SILIKON.

M 8036 je hlavně určen pro aplikace ve strojírenském, elektrotechnickém a zemědělském průmyslu, kde se používá jako velmi přilnavé, vlhkosti a tlaku odolné mazivo.

M 8036 je doporučen pro mazání v náročných provozech, ve vlhkých provozech, v kyselém prostředí a tam, kde se vyskytuje možnost kontaktu s vodou. Je slučitelný s většinou plastů, elastomerů a gum.

M 8036 zaručuje 100% využití vlastností při teplotách –30°C až +160°C.