M 8050 - Mazivo řetězů a lan - Adhezní velmi penetrující bezzápachové čisté mazivo použitelné ve všech typech strojírenského, těžkého, zemědělského a textilního průmyslu

Kód: 505/0-5
Neohodnoceno
249 Kč 301,29 Kč včetně DPH
Skladem
Varianta

Vzlínavé, adhezní, anti-zadírací mazivo. Zajišťuje trvalé mazání průmyslových řetězů, lan, otevřených a uzavřených převodů a kluzných ploch. M 8050 je adhezní velmi penetrující bezzápachové čisté mazivo použitelné ve všech typech strojírenského, těžkého, zemědělského a textilního průmyslu. Velmi přilnavé jemné mazivo chrání povrch s dlouhou životností (unikátní ochrana proti vodě, korozi a opotřebení).

Neobsahuje SILIKON.

Nejčastěji se aplikuje na řetězy (s válečkem, s krokem dlouhým, bez válečku druh API, s nýt. dírou, s očkem těsně přiléhající) a všeobecně, např. u strojního zařízení nechráněného, s chodem pomalým nebo rychlým. Je použitelný na všechny typy kovů, plastů, gum a elastomerů. M 8050 jako vysokotlaké multifunkční mazivo s nízkým opotřebením ( 0,6 mm ) a extrémní odolností vůči tlaku (3200 N). Je speciálně vyrobené pro univerzální použití, s velkou odolností vůči vodě a výbornou antikorozní ochranou. Vyznačuje se dobrou přilnavostí (neodstřikuje ani při vysokých otáčkách DN-hodnota 550 000). Snáší velice dobře teplotní šoky ( – 25° až + 180°C ). Má vynikající antikorozní ochranu. Výrazně snižuje mazací cykly a hlučnost, a tím snižuje náklady. Kompatibilní s „O“ a „X“ kroužky. Největší využití je tam, kde standardní maziva nedostačují vystaveným parametrům (tlak, teplota, vlhké prostředí, otáčky, atd.).