M 8058 - Ochranný extra silný pěnový čistič s protimlžící složkou

Kód: 869/500
Neohodnoceno
139 Kč 168,19 Kč včetně DPH
Skladem
Varianta

M 8058 je směs vysoce aktivních mikro emulzních a povrchově aktivních činidel, odstraňujících mastnotu a další nečistoty. Určen na téměř všechny typy povrchů. S atestem pro potravinářství.

M 8058 je směs vysoce aktivních mikro-emulzních a povrchově aktivních činidel, určených k provedení efektivního řešení na odstranění mastnoty, špíny, biologických nečistot, prachu z většiny povrchů. Má atest na použití v potravinářství.

M 8058 aerosol je rychle expandující pěna, která nestéká ani na svislých plochách. Rychle a účinně odstraňuje nečistotu, prach a ulpělou špínu. A je velmi účinný na odstranění nečistot ze skel a plastů, kde odstraňuje dokonce ulpělý hmyz. Ideální na čištění a ochranu plastů a skel na počítačích, monitorech, tiskárnách, kopírkách, klávesnicích, faxech a telefonech. Ideální pro pracovní plochy, v kancelářích, technické vybavení kuchyní, vybavení aquaparků, lázní, wellness, restaurací, penzionů, hotelů, jídelen, kuchyní, ve školách, nákupních centrech, vybavení obchodů, veřejných prostorách a u technických služeb, a také pro kompletní údržbu administrativních a veřejných prostor.

Ideální pro pracovní plochy, v kancelářích, technické vybavení kuchyní, vybavení aquaparků, lázní, wellness, restaurací, penzionů, hotelů, jídelen, kuchyní, ve školách, nákupních centrech, vybavení obchodů, veřejných prostorách a u technických služeb, a také pro kompletní údržbu administrativních a veřejných prostor.