M 8056 - Řezný olej, řezná kapalina s unikátní složkou ochrany kovů pro těžké obrábění kovů a tvrdokovů

Kód: 532/0-5
Neohodnoceno
249 Kč 301,29 Kč včetně DPH
Skladem
Varianta

Univerzální řezný olej pro těžké obrábění železných a neželezných kovů. Maže tam, kde běžné oleje již nestačí. Snižuje opotřebení nástrojů, zvyšuje výkon, vytváří precizní povrch.

Řezná kapalina, je vybavena unikátními vlastnostmi pro všestranné použití. Vynikající mazací schopnost a nosnost kluzného mazacího filmu snižuje opotřebení, tření, hlučnost a prodlužuje životnost zařízení. Univerzálně použitelný řezný olej z syntetického oleje bez tuhých maziv s patentovanou
složkou ochrany kovů, kde na povrchu třecích ploch vytváří okamžitě vysoce kluzný a pevný ochranný film s velkou nosností (6000N), pro extrémní vysoká zatížení ( 0,42mm ). Velmi dobrá přilnavost, stabilita při vysokých teplotách.

Je ideální pro snadné a přesné operace materiálů , kde umožňuje vyšší řeznou rychlost ( snížení operačního času ) , chrání používané nástroje ( extrémní trvanlivost břitu a tím i delší životnost nářadí, snížení nákladů na nové nástroje ) , antikorozivně chrání obráběný materiál ( snížení nákladů na ochranu materiálu ) .

M 8056 je univerzální, proto lze použít na veškeré kovy a tvrdokovy, jako je ocel, nerez ocel, litina, mosaz, měď, hliník a jeho slitiny.