M 8038 - PENETRAČNÍ VYSOKOTLAKÉ ADHEZNÍ MAZIVO DO VLHKÉHO PROSTŘEDÍ

Kód: 526/0-5
Neohodnoceno
249 Kč 301,29 Kč včetně DPH
Skladem
Varianta

Penetrující vazelína, syntetické absolutně čisté vysokotlaké adhezní PENETRAČNÍ mazivo s nízkým opotřebením a vynikající odolností pro styk s vodou.

Jemná vzlínavá vazelína vytěsňuje vodu a přilne i na vlhký povrch. Maže čerpadla, pumpy, ventily, ložiska, kladky, uzavírací šoupátky a převody.
Teplotní odolnost -30°C + 180°C.

M 8038 je syntetické absolutně čisté vysokotlaké adhezní PENETRANÍ mazivo s nízkým opotebením a vynikající odolností pro styk s vodou. Jeho unikátní vlastnost zapenetrování do nepístupných míst a vytsnní vlhkosti a vody zvyšuje využití tohoto maziva. Speciálnvyrobený pro vysokou odolnost vůči vod, páe a solným mlhám bez vyluování oleje. Vyznauje se extrémní pilnavostí (neodstikuje ani pi vysokých otákách DN-hodnota 600 000). Snáší velice dobe i teplotní šoky ( - 30 + 180°C), vysoká tavná teplota. Vynikající antikorozní ochrana. Výraznsnižuje mazací cykly a hlunost a tím snižuje náklady. Kompatibilní s „O“ a „X“ kroužky. Nejvtší využití je tam, kde standardní maziva nedostaují požadovaným parametrm (tlak, teplota, vlhké prostedí, otáky, separace oleje, atd.).

M 8038 má vysokou odolnost na tlak (3150N) a opotebení (0,6mm) bez vyluování oleje. Zaruuje vrstvu s konstantní tlouškou a sourodým vzhledem. Neobsahuje SILIKON.          M 8038 je hlavnuren pro aplikace ve strojírenském a zemdlském prmyslu, kde se používá jako velmi pilnavé, voda tlaku odolné adhezní mazivo.
M 8038 je doporuen pro mazání v nároných provozech, ve vlhkých provozech, v kyselém prostedí a tam, kde se vyskytuje možnost kontaktu s vodou. Je sluitelný s vtšinou plast, elastomera gum. M 8038 zaruuje 100% využití svých vlastností pi teplotách –30°C až +180°C.