ML 10 - Vysoce vzlínavý extrémně mazací olej ML 10

Kód: 594/5 L
Neohodnoceno
3 490 Kč 4 222,90 Kč včetně DPH
Skladem
Varianta

Vysoce prolínavý jemný mazací olej ML 10 je vybaven unikátními vlastnostmi pro všestranné použití. Vynikající mazací schopnost a nosnost kluzného mazacího filmu na bázi molekulární ochrany kovů. Snižuje opotřebení, tření, hlučnost a prodlužuje životnost zařízení. Působí dlouhodobě.


Univerzálně použitelný olej z minerálního oleje bez tuhých maziv s patentovanou molekulární složkou ochrany kovů, kde na povrchu třecích ploch vytváří téměř okamžitě vysoce kluzný a pevný ochranný film s velkou nosností, pro extrémní vysoká zatížení. Velmi dobrá přilnavost, stabilita při vysokých teplotách +200°C. Promazává valivá ložiska, kluzná ložiska, kluzná vedení, valivě uložená lineární vedení, klouby, závitová vřetena, profily s klínovou drážkou. Pro kombinace kov / kov , působí i za přítomnosti vlhkosti . Na mazání šasí na jeřábech, zvedacích mechanismech, u nákladních aut atd.


Maže všechny typy ložisek, lineární vedení, malé mechanismy jako jsou nůžky, kleště, zámky, ventily, závity, kluzná ložiska, osy, převody, táhla bowdenů, hodinářské strojky. Odstraňuje vrzání dveřních a okenních závěsů a všech pohyblivě spojených dílů. Uvolňuje zarezlé šrouby, matice, zatuhlá ložiska, zámky, váznoucí uložení (závěsů, pantů, táhel v bowdenech, hodinářských výrobků), kluzných ložisek, šicích strojů a rybářských navijáků. Chrání před korozí nástroje, obráběcí nářadí, strojní zařízení, auta, kola, zbraně, zámky. Vytěsňuje vlhkost z elektrických spínačů, rozdělovačů, kontaktů, zásuvek, konektorů, cívek, vinutí kabelů, el. motorů a hodin.