Bezředidlový odstraňovač barev - IG 114

Kód: 141/25
11 465 Kč
Skladem
Varianta

IG 114 je speciálně vyrobený bezředidlový GEL pro odstranění a čištění barev, starých nátěrů a laků, aplikovaných na površích jako jsou beton, fasáda, kamen, sklo, dlaždice, železo, dřevo a většina plastů.
Ideální na vysoce efektivní odstraňování široké palety nátěrů, včetně starých nátěrů, i v silných vrstvách, finálních nátěrů na bázi vosku nebo zinkové běloby, ochranných antikoro nátěrů a olejových a glycerových barev. Výrazně zlepšuje ekonomické podmínky (nízká ztráta odpařováním, vodou smývatelný) a pracovní podmínky (velmi snadná aplikace, nehořlavý, netěkavý, bez zápachu, gelová forma). Umožňuje snížit používané množství až o 30% oproti obvyklým přípravkům.
Na rozdíl od odstraňovačů na bázi rozpouštědel, které proniknou do nátěru, změkčí ho a nabobtnají, tento produkt nátěr rozvolní a promění ho na vodou ředitelnou masu. IG114 gel není těkavý, může tedy působit libovolně dlouho. Povrch je možno opláchnout již po několika hodinách nebo až následující den.

Báze: aqua

Datový list dostupný zde.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení