Naše výrobky v MHD Brno a Praha

Na začátku února 2020 jsme pro brněnské dopravní podniky aplikovali naše produkty s cílem omezit výskyt bakterií v hromadné dopravě. Tentýž proces dále čekal i MHD v Praze, kde jsme v březnu taktéž aplikovali naše výrobky se stejným cílem.

V únoru měl náš výrobek atest na účinnou ochranu po dobu 21 dní, od té doby jsme pokročili a nyní nabízíme výrobek s atestem 120 dní.

Tramvaje, autobusy i metro jsou místa, kde se kumuluje velko množství lidí na malém prostoru, tudíž je důležité dbát o bezpečnost přepravovaných osob i v tomto ohledu. 

Spolupráce byla vyhodnocena po čtyřměsíčním testování. 

Níže si můžete přečíst vyjádření od vedoucího Technického provozu dopravních prostředků z Dopravního podniku města Brna, a.s. Po 4 měsících ošetřený povrch vykazoval při kontrolních stěrech naprosto dezinfikovaný povrch jako při provádění denně opakovaných dezinfekcí povrchu. 

POTVRZENÍ ÚČINNOSTI ANTIVIRU - MHD Brno 

 

V případě zájmu o více informací, přikládáme článek: 

https://ct24.ceskatelevize.cz/regiony/3045789-brnensky-dopravni-podnik-aplikuje-do-tramvaji-antibakterialni-nastrik-ma-chranit

https://www.idnes.cz/brno/zpravy/postrik-tramvaje-dpmb-havranek-bakterie-viry-kvasinky-testovani.A200204_105255_brno-zpravy_mls

https://tvbrno1.cz/zpravy/jihomoravsky/brno/858/dopravni-podnik-osetril-tramvaje-nastrikem